Wszystkie bestsellery
  • Formy płatności

    Formy płatności
  • Sposoby dostawy

  • Deser wegański na talerzu

czysta pasta z prażonych orzechów pistacjowych (odmiany sycylijskie i śródziemnomorskie)
  • czysta pasta z prażonych orzechów pistacjowych (odmiany sycylijskie i śródziemnomorskie)

3 kg PISTACCHIO 100% DE LUXE 12419 BABBI czysta pasta z pistacji sycylijskich i śródziemnomorskich

BABBI214

Seria past przygotowywanych z wyselekcjonowanych orzechów pistacjowych, które pozwalają na uzyskanie lodów o intensywnym, naturalnym i wyrafinowanym smaku. 

1 158,00 zł
Brutto
Ilość
W MAGAZYNIE

Opis

PASTE PISTACCHIO - to seria past przygotowywanych z orzechów pistacjowych, które pozwalają na uzyskanie lodów o intensywnym, naturalnym i wyrafinowanym smaku. Pasty pistacjowe, to gotowe do użycia produkty wysokiej jakości o uniwersalnym zastosowaniu w produkcji lodów i cukiernictwie. Pasty charakteryzują się gładką i gęstą konsystencją, a ich stosowanie jest proste i szybkie. Przeznaczone są do stosowania w wyrobach mrożonych (np. lody, semifreddo), wypiekach (np. nadzienia) oraz deserach (np. musy, kremy). Mogą być również stosowane w nadzieniach do pralin i wyrobów czekoladowych. Wytwarzane z wyselekcjonowanych składników i utrwalane w opakowaniu, co zapewnia ich wysoką jakość i trwałość.

Ważne informacje: produkt w postaci pasty (z mielonych i/lub prażonych orzechów) o uniwersalnym zastosowaniu; przeznaczony do użytku przemysłowego i rzemieślniczego. Przeznaczony do produkcji lodów rzemieślniczych (metoda na zimno lub na gorąco) oraz do stosowania w wyrobach cukierniczych. Produkt przed użyciem należy dokładnie wymieszać do uzyskania jednolitej konsystencji (rozwarstwienie może być spowodowane zmianami temperatury i nie jest to wskaźnik degradacji produktu). Do mieszania i nakładania produktu należy używać wyłącznie suchych i czystych przyborów. Po każdym użyciu należy szczelnie zamknąć opakowanie, usuwając z opakowania ewentualne zabrudzenia (pozostałości produktu). 

PISTACCHIO 100% DE LUXE - pasta pistacjowa uzyskana poprzez zmieszanie wybranych odmian pistacji sycylijskich i śródziemnomorskich; lekko pikantny smak z typowym aromatem prażonych pistacji; zielona barwa (uwydatniona po przez dodatek barwnika (E133)); produkt w postaci pasty do przygotowywania lodów i semifreddo o smaku pistacjowym metodą na gorąco lub na zimno.

Składniki: pistacje (odmiany sycylijskie i śródziemnomorskie), barwnik: błękit brylantowy FCF (E133); naturalny produkt z gwarancją całkowitej czystości orzechów; może zawierać śladowe ilości innych orzechów, w tym orzechów arachidowych, soi, mleka i ich pochodne.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w szczelnie zamkniętym opakowaniu; chronić przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego, wilgoci oraz ciepła; termin przydatności produktu w fabrycznie zamkniętym opakowaniu to 24 miesiące (od daty produkcji - zgodnie ze specyfikacją producenta).

RECEPTURA - DOZOWANIE
PISTACCHIO 100% DE LUXE 80-100 g na 1 l mieszanki bazowej

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 GRAMACH PRODUKTU
Wartość energetyczna 2574/623 kJ/kcal
Tłuszcz 55.0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 5.6 g
Węglowodany 10.0 g
w tym cukry 6.7 g
Białko 17.0 g
Sól 0.28 g

PRZEZNACZENIE I ZASTOSOWANIE PRODUKTU

Dodatkowe informacje - wszystkie użyte materiały opakowaniowe spełniają wymagania Rozporządzenia WE nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego z dnia 27.10.2004 r. z późniejszymi zmianami, dyscyplinujące higienę opakowań przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Cały proces produkcyjny jest monitorowany zgodnie z zapisami Rozporządzenie nr WE 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny żywności. Firma z systemem zarządzania dla jakość UNI EN ISO 9001:2015 certyfikat CSQA N. 6000.

Szczegóły produktu
BABBI214
14 Przedmioty

Opis

NUMER KATALOGOWY
1.24.19
NAZWA HANDLOWA
PISTACCHIO 100% DE LUXE
MASA NETTO
3.0 kg
OPAKOWANIE
WIADERKO Z TWORZYWA Z POKRYWKĄ
OPAKOWANIE ZBIORCZE
4 x 3.0 kg - 12 kg
RODZAJ
PASTA PISTACJOWA 100%
SMAK
PISTACJA
BARWA
ZIELONA
KONSYSTENCJA
GŁADKA
PRZEZNACZENIE
DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO
PRZEZNACZENIE
DO LODÓW I CUKIERNICTWA
ZASTOSOWANIE
UNIWERSALNE
DOZOWANIE
80-100 g | 1l mieszanki bazowej
WARUNKI PRZECHOWYWANIA
W SZCZELNIE ZAMKNIĘTYM OPAKOWANIU
WARUNKI PRZECHOWYWANIA
W SUCHYM I CHŁODNYM MIEJSCU
TERMIN PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA
24 MIESIĄCE OD DATY PRODUKCJI
SERIA PRODUKTOWA
PASTE PISTACCHIO
WYPRODUKOWANO
WE WŁOSZECH
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
20 innych produktów w tej samej kategorii: