Wszystkie bestsellery
  • Formy płatności

    Formy płatności
  • Sposoby dostawy

  • Deser wegański na talerzu

bezglutenowa kruszonka dekoracyjna do lodów i wyrobów cukierniczych
  • bezglutenowa kruszonka dekoracyjna do lodów i wyrobów cukierniczych

1.75 kg CRUMBLE CACAO 1300111 BABBI bezglutenowa kruszonka dekoracyjna - kakaowa

BABBI204

Seria chrupiących posypek o stabilnej konsystencji wytwarzanych z bezglutenowych kruchych ciasteczek. Przeznaczone do urozmaicania i dekorowania lodów i wyrobów cukierniczych.

217,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

CRUMBLE - seria gotowych do użycia posypek dekoracyjnych. Posypki wytwarzane są z bezglutenowych kruchych ciasteczek (klasycznych lub z dodatkami smakowymi - kakao, karmel, owoce leśne). Kruche ciasteczka wypiekane są na bazie mąki ryżowej, co zapewnia ich wyjątkową chrupkość. Przeznaczone są do urozmaicania i dekorowania lodów - jako dodatek smakowy i teksturalny. Doskonale sprawdzą się do dekoracji deserów i wyrobów cukierniczych. Posypki charakteryzują się wysoką odpornością na działanie wilgoci zawartej w produkcie. Dzięki zawartości masła i nieuwodornionych tłuszczów roślinnych utrzymują przez długi czas chrupiącą konsystencję. Posypka ma postać niewielkich i nieregularnych cząstek. Zastosowanie: dekorowanie i urozmaicanie lodów, dekorowanie i urozmaicanie wyrobów cukierniczych, dodatek smakowy, dodatek teksturalny.

Ważne informacje: gotowa do użycia posypka w postaci kruszonych ciasteczek bezglutenowych (mąka ryżowa, skrobia kukurydziana); przeznaczona do dekoracji i urozmaicania lodów i wyrobów cukierniczych; przeznaczona do użytku przemysłowego i rzemieślniczego; nieznaczne zlepienie (skawalenie) produktu może być spowodowane zmianami temperatury i nie jest to wskaźnik degradacji produktu; do nakładania produktu należy używać wyłącznie suchych i czystych przyborów; po każdym użyciu należy szczelnie zamknąć opakowanie - w celu ochrony produktu przed pochłanianiem wilgoci (może to spowodować utratę chrupkości).

CRUMBLE CACAO - to gotowa do użycia, bezglutenowa kruszonka o smaku kakaowym; przeznaczona do dekoracji lodów i wyrobów cukierniczych.

Składniki: cukier, oleje i tłuszcze roślinne (rafinowany tłuszcz kokosowy, słonecznikowy, wysokooleinowy słonecznikowy, kakaowy), mąka ryżowa, odtłuszczone mleko w proszku, alkalizowane kakao w proszku, pełne mleko UHT, syrop glukozowy, naturalny ekstrakt z oliwek; może zawierać orzechy, w tym orzechy arachidowe, jaja oraz ich pochodne.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w szczelnie zamkniętym opakowaniu; chronić przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego, wilgoci oraz ciepła; termin przydatności produktu w fabrycznie zamkniętym opakowaniu to 18 miesięcy (od daty produkcji - zgodnie ze specyfikacją producenta).

RECEPTURA - DOZOWANIE
CRUMBLE QUANTUM SATIS - WEDŁUG UZNANIA

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 GRAMACH PRODUKTU
Wartość energetyczna 2129/508 kJ/kcal
Tłuszcz 24.0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 9.2 g
Węglowodany 64.0 g
w tym cukry 21.0 g
Białko 7.2 g
Sól 0.19 g

PRZEZNACZENIE I ZASTOSOWANIE PRODUKTU

BABBI CRUMBLE.png

Dodatkowe informacje - wszystkie użyte materiały opakowaniowe spełniają wymagania Rozporządzenia WE nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego z dnia 27.10.2004 r. z późniejszymi zmianami, dyscyplinujące higienę opakowań przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Cały proces produkcyjny jest monitorowany zgodnie z zapisami Rozporządzenie nr WE 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny żywności. Firma z systemem zarządzania dla jakość UNI EN ISO 9001:2015 certyfikat CSQA N. 6000.

Szczegóły produktu
BABBI204
6 Przedmioty

Opis

NUMER KATALOGOWY
1.30.0111
NAZWA HANDLOWA
CRUMBLE CACAO
MASA NETTO
1.75 kg
OPAKOWANIE
WIADERKO Z TWORZYWA Z POKRYWKĄ
OPAKOWANIE ZBIORCZE
4 x 1.75 kg - 7.0 kg
RODZAJ
BEZGLUTENOWA POSYPKA DEKORACYJNA
SMAK
KAKAOWY
FORMA
DROBNE NIEREGULARNE KAWAŁKI
KONSYSTENCJA
CHRUPIĄCA | STABILNA
PRZEZNACZENIE
PRODUKT GOTOWY DO UŻYCIA
PRZEZNACZENIE
DO LODÓW I CUKIERNICTWA
ZASTOSOWANIE
DO DEKORACJI I UROZMAICANIA
DOZOWANIE
QUANTUM SATIS | WEDŁUG UZNANIA
WARUNKI PRZECHOWYWANIA
W SZCZELNIE ZAMKNIĘTYM OPAKOWANIU
WARUNKI PRZECHOWYWANIA
W SUCHYM I CHŁODNYM MIEJSCU
TERMIN PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA
18 MIESIĘCY OD DATY PRODUKCJI
SERIA PRODUKTOWA
CRUMBLE
WYPRODUKOWANO
WE WŁOSZECH
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Zobacz także
20 innych produktów w tej samej kategorii: