- Obniżka

Uniwersalna forma do pieczenia i mrożenia deserów w kształcie choinki
Profesjonalna forma silikonowa do wypieku ciastek w kształcie Choinek.
Stosowana do produkcji wyrobów cukierniczych. Forma odznacza się wyjątkowa uniwersalnością nadaje się do piekarników, lodówek i zamrażarek. Powierzchni Non-Stick (nie przywiera ).
Mogą być stosowane w szerokim zakresie temperatur od -60 ° C do + 230 ° C Elastyczność umożliwia wyginanie ich w wiele stron. Można myć w zmywarce z gwarancją częstego ich stosowania.
Rozmiar: 83,5 x 68 h 30,5 mm - 3,28 x 2,67 h 1,2
Pojemność: 8 x 81ml
Całkowita: 648ml
Indeks: SICAO03
Marka: CALLEBAUT
Indeks: CALLEBAUT118
Marka: CALLEBAUT
Klasyczna biała czekolada o zrównoważonym smaku z dominującymi nutami mleka, wanilii i karmelu. Uniwersalna w zastosowaniu doskonale sprawdzi się do formowania, oblewania, nadziewania oraz nadawania smaku oraz wielu innych zastosowań.
Indeks: BONUS47
Marka: BONUS
Naturalne orzechy pistacjowe w całości - nie poddawane procesowi prażenia (surowe). Produkt bez dodatku soli.
Indeks: FOODCOLOURS05
Marka: FOOD COLOURS
Indeks: SILIKOMART46
Marka: SILIKOMART
Indeks: SILIKOMART129
Marka: SILIKOMART
Forma silikonowa do tworzenia trójwymiarowych deserów w kształcie owoców. W zestawie znajduje się wspornik z tworzywa, który stabilizuje formę i zapewnia odpowiednie odwzorowanie kształtu.
Uniwersalna forma do pieczenia i mrożenia deserów w kształcie choinki