• Szkolenie Monin 8 maja

  • IMBIROWA BAZA DO LEMONIADY

MASA CUKROWA
Masa cukrowa do tortów - cena i opinie - cukieteria.pl

Masa cukrowa do obkładania i figurek do tortów

Tort jest wyjątkowym wypiekiem, który powinien zachwycać każdego, kto na niego spojrzy. Nic więc dziwnego, że wymagania względem niego są tak wygórowane. Oczywiście liczy się przede wszystkim smak, jednak wygląd zewnętrzny również odgrywa w przypadku tortów niebagatelne znaczenie. Dbając o efekt końcowy, zastosuj specjalną masę cukrową, która może służyć także do obłożenia całego tortu. Przygotowywanie tego rodzaju masy od początku do końca mogłoby być kłopotliwe z uwagi na swoją czasochłonność, szczególnie przy tworzeniu wielu tortów naraz. Prowadząc cukiernię lub wykonując torty na zamówienie, z pewnością chcesz korzystać z jak najlepszych rozwiązań, które zawsze gwarantują pełnię sukcesu. Właśnie tak można opisać specjalną masę cukrową - jej skład oraz przygotowanie sprawiają, że pozostaje ona idealna w każdych warunkach. Jest to więc zapewnienie, że stworzony przez Ciebie tort będzie zachwycał swoim wyglądem każdego klienta. Niezależnie od wcześniej przemyślanego projektu, masa cukrowa to zawsze doskonały wybór. 

Atrakcyjna cena to nie jedyny atut naszych produktów dostępnych w tej kategorii. W zależności od potrzeb wynikających z Twoich słodkich wypieków możesz korzystać z kilku podkategorii. Każda z nich przeznaczona jest do nieco innego rodzaju zdobień, co daje Ci duże pole do popisu, jeśli chodzi o wykończenie tortu oraz podobnych wypieków. 

Masa cukrowa - królowa zdobień

Tworzenie tortów na zamówienie często wiąże się z koniecznością pobudzenia wyobraźni - wypieki tematyczne muszą zostać utrzymane w odpowiedniej kolorystyce, a często także odpowiednim kształcie. Do uzyskania zadowalającego efektu końcowego konieczne jest więc także zastosowanie różnorodnych rozwiązań, w tym w postaci masy cukrowej. Dostępnych jest wiele wersji kolorystycznych, pozwalających na stworzenie zachwycających wypieków. 

W zależności od potrzeb dotyczących danego zamówienia możesz wybierać spośród poszczególnych jej rodzajów. W sklepie Cukieteria znajdziesz:

Masy do obkładania 

specjalny rodzaj masy cukrowej, której konsystencja pozwala równomiernie obłożyć boki oraz wierzch tortu, stwarzając tym samym podstawę do dalszych zdobień. Masa ta świetnie przylega do powierzchni wypieku, jest zwarta, nie pojawiają się na niej nieestetyczne prześwity

Masy do modelowania 

Masa cukrowa w tej formie przeznaczona jest do wykonywania dekoracji końcowych, które znajdą się na samym wykończeniu tortu. Masy do modelowania są niezwykle plastyczne - da się z nich formować dowolne kształty

Masy do koronek 

Jak sama nazwa wskazuje, forma tej masy pozwala na tworzenie jednych z najbardziej skomplikowanych zdobień, czyli koronek. Z tym rodzajem masy cukrowej możesz tworzyć najbardziej misterne dekoracje

Bazy do lukru 

W opiniach klientów to jedne z najbardziej przydatnych produktów. Gotowa mieszanka do lukru królewskiego pozwala w zaledwie kilka chwil stworzyć odpowiedni produkt do wykonywania zdobień. Baza do lukru występująca w postaci białej może bez przeszkód zostać wzbogacona o barwnik spożywczy w dowolnym kolorze. 

Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji
Aktywne filtry