MASA CUKROWA  Liczba produktów: 8.

MASA CUKROWA

Masa Cukrowa nazywana jest również Lukrem Plastycznym .

Uniwersalna masa cukrowa przeznaczona do modelowania różnego rodzaju dekoracji oraz do obkładania tortów. Profesjonalne wykończenie ciast jest teraz bardzo modne. Lepione laleczki, miśki, autka w różnych kolorach powstają po dodaniu kolorowych barwników do białej masy cukrowej lub można naby...

Masa Cukrowa nazywana jest również Lukrem Plastycznym .

Uniwersalna masa cukrowa przeznaczona do modelowania różnego rodzaju dekoracji oraz do obkładania tortów. Profesjonalne wykończenie ciast jest teraz bardzo modne. Lepione laleczki, miśki, autka w różnych kolorach powstają po dodaniu kolorowych barwników do białej masy cukrowej lub można nabyć już masę w całej gamie kolorów. Można ją stosować również na torty z bitą śmietaną.Ze względu na swoje właściwości, masa cukrowa pod wpływem ciepła naszych rąk zachowuje się podobnie jak plastelina.

Więcej

Podkategorie

POP Modecor

Masy cukrowe POP firmy Modecor odznaczają się bardzo wysoka jakością produktową. Wyprodukowane są z dużą uważnością  surowców stosowanych do ich produkcji,  z troską o zdrowie.

Doskonałe do obkładania tortów, elastyczne, sprężyste, dające się cienko rozwałkowywać. Stosowane również do dekoracji.

Masy Decorpol

Uniwersalna masa cukrowa do różnego rodzaju dekoracji, modelowania i obkładania tortów. Dostępna w dwóch wielkościach w opakowaniach 250g i 1kg.

Może byc stosowana na torty z bitą śmietaną.

Masa Sweeticing

Masa cukrowa nazywa również Lukrem plastycznym bardzo wygodny i łatwy w użyciu. Daje nieograniczone możliwości dekoracji.

Nadaje się do powlekania ciasta, modelowania figurek i dekoracji. Jest niezastąpiony do tortów w angielskim stylu. Wspaniale się wałkuje i równo wycina.

Jego powierzchnia równomiernie obsycha, co ułatwia jej dalsze dekorowanie, a wewnątrz pozostaje jedwabiście miękki i delikatny.

MADAM LouLou bezglutenowe

Masy cukrowe włoskiej firmy Madam LouLou to niezwykłej jakości masy do obkładania tortów i dekoracji pozbawione konserwantów i sztucznych dodatków. Ich największą zaletą jest „czysta etykieta”, są bezglutenowe i pozbawione sztucznych barwników ( są AZO Free ). Bardzo istotne dla osób chorujących na celiaklię, masa jest  BEZGLUTENOWA! Odpowiednia dla wymagających klientów stawiająca na jakość i zdrowie w pierwszej kolejności.

masa do koronek
32,00 zł
Brak magazynie
MASA CUKROWA DO KORONEK PAVONI 250g
55,00 zł
Brak magazynie
MASA CUKROWA DO KORONEK PAVONI 500g
99,00 zł
Brak magazynie
555,00 zł
Brak magazynie
Produkty 1 - 8 z 8

Przejdź do góry