
Indeks: THERMOHAUSER322
Marka: THERMOHAUSER
Tylka do płatków śr.5mm 20695 Thermohauser - 264
#264 Tylka Pasujący adapter 19418
6,50 zł / 1 szt.
Seria barwników spożywczych w proszku do barwienia lukru królewskiego i masy cukrowej. Barwniki do użytku domowego, w małych opakowaniach.
Skoncentrowane barwniki syntetyczne oraz ich mieszanki w formie proszku.
Barwniki rozpuszczalne w wodzie o dobrej mocy barwienia, wydajne i łatwe w użyciu.
Barwniki rozpuszczają się w wodzie, alkoholu, glikolu, glicerynie.
Barwniki nie rozpuszczają się w tłuszczu, nie nadają się do barwienia czekolady oraz tłustych mas.
Barwniki można rozcieńczać (w wodzie lub alkoholu), stosując jako farbki do malowania masy cukrowej lub marcepanu.
Składniki: barwnik: błękit brylantowy FCF (E133).
Kolor: niebieski
Opakowanie: 8 g
Konsystencja: proszek
Przechowywanie: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przeznaczenie: masa cukrowa, marcepan, kremy śmietanowe, lukier królewski, napoje.
Dozowanie: zaczynać od jak najmniejszej ilości barwnika, powoli zwiększając dozę do uzyskania pożądanego koloru. Przed użyciem zaleca się wykonanie próby na małej ilości w celu uzyskania odpowiedniej intensywności.
Dozowanie czarnego barwnika w proszku:
- wyroby cukiernicze: 330 mg/kg
- dekoracje: 670 mg/kg
- wyroby piekarnicze: 270 mg/kg
* barwniki, które mogą mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci: tartrazyna (E102), żółcień chinolinowa (E104), żółcień pomarańczowa FCF (E110), azorubina (E122), czerwień koszenilowa (E124), czerwień allura (E129).
Indeks: THERMOHAUSER322
Marka: THERMOHAUSER
#264 Tylka Pasujący adapter 19418
Indeks: BARIMA561
Marka: BARBARA LUIJCKX
Oryginalny i pobudzający kreatywność zestaw trzech rozmiarów czekoladowych okręgów. Dekoracje o uniwersalnej tematyce i zastosowaniu, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnych aplikacjach.
Indeks: PAVONI336
Marka: PAVONI ITALIA
Kompletna linia form silikonowych dla prawdziwych artystów - twórz wyjątkowe torty, monoporcje i eklery o perfekcyjnym kształcie i doskonałym wykończeniu.
Indeks: ROSEDECOR395/4
Marka: ROSE DECOR
Seria dwukolorowych, cieniowanych świeczek na tort w kształcie cyfr. Doskonałe wykończenie tortu idealna na każdą okazję. Świeczki posiadają pasy w kolorze białym i niebieskim.
Seria barwników spożywczych w proszku do barwienia lukru królewskiego i masy cukrowej. Barwniki do użytku domowego, w małych opakowaniach.