op. 1.25 kg LatteLatte Fiordilatte 11488 Babbi - kompletna mieszanka do lodów mlecznych o smaku śmietankowym

Indeks: BABBI240
Marka:

Kompletna mieszanka do sporządzania lodów mlecznych oraz miękkich lodów z automatu o smaku śmietankowym. Doskonale zbilansowana mieszanka bazowa w postaci proszku. Przeznaczona do łączenia z mlekiem i/lub śmietanką w odpowiednich proporcjach w procesie na zimno.

85,00 zł (8% VAT)
68,00 zł / 1 kg

78,70 zł netto

PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Magazyn: 7 szt.

Opis produktu

Kompletna mieszanka do lodów o smaku śmietankowym:

Miscele Complete, to seria kompletnych mieszanek do produkcji lodów mlecznych - LatteLatte oraz lodów owocowych - FruttaFrutta. Gotowe do użycia, doskonale zbilansowane mieszanki w proszku, które wystarczy połączyć w odpowiednich proporcjach z mlekiem - LatteLatte lub wodą - FruttaFrutta. Stosowanie kompletnych mieszanek pozwala na przyspieszenie procesu produkcji lodów z jednoczesnym zachowaniem doskonałej jakości. Lody wytwarzane z gotowych baz można dowolnie urozmaicać, łączyć z pastami smakowymi, variegato, a także świeżymi lub mrożonymi owocami. Produkty z serii LatteLatte mogą być stosowane w procesie na zimno, jednak w celu uzyskania lepszego efektu producent sugeruje stosowanie gorącego mleka o temperaturze około 60°C.

Szczegóły i charakterystyka produktu:

LatteLatte Fiordilatte - to doskonale zbilansowany półprodukt w proszku przeznaczony do lodów mlecznych o smaku śmietankowym. Stosowanie gotowej mieszanki bazowej pozwala znacznie skrócić i usprawnić proces produkcji bez wpływu na jakość lodów. Kompletna mieszanka pozwala na uzyskanie lodów o wyjątkowej smarowności, kremowej konsystencji i doskonałej trwałości. Lody charakteryzują się gładką i jednolitą konsystencją oraz nie ulegają procesowi krystalizacji podczas przechowywania w witrynie. Mieszanka pozwala również na produkcję lodów miękkich z automatu o smaku śmietankowym.

Mieszanka do stosowania w procesie na zimno (w temperaturze pokojowej) lub w procesie na gorąco (pasteryzacja 85°C).

Nazwa handlowa Latte Latte Fiordilatte
Numer katalogowy 1.14.88
Rodzaj produktu kompletna mieszanka do lodów mlecznych
Seria produktowa LatteLatte
Smak śmietankowy
Forma proszek
Przeznaczenie do użytku profesjonalnego
Zastosowanie do produkcji lodów mlecznych i miękkich lodów z automatu
Opakowanie jednostkowe torba aluminiowa z etykietą
Masa netto 1.25 kg
Opakowanie zbiorcze 8 x 1.25 kg - 10 kg
Produkt nie zawiera glutenu
Producent Babbi

Skład kompletnej mieszanki do lodów mlecznych:

Składniki: cukier, odtłuszczone mleko w proszku, dekstroza, olej kokosowy, maltodekstryna, śmietanka w proszku, suszony syrop glukozowy, stabilizatory: karboksymetyloceluloza (E466), guma guar (E412), mączka chleba świętojańskiego (E410), substancja zagęszczająca: karagen (E407), emulgator: estry sacharozy i kwasów tłuszczowych (E473), skrobia modyfikowana (E1442), aromaty.

Alergeny: produkt może zawierać śladowe ilości jaj oraz soi.

Analiza składu surowcowego kompletnej mieszanki do lodów mlecznych:

cukry 65.2%
tłuszcze 14.4%
sucha masa beztłuszczowa 16.8%
pozostała sucha masa 1.2%
całkowita sucha masa  97.8%

Warunki przechowywania produktu:

Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego, wilgoci oraz ciepła. Do nakładania i dozowania produktu używać wyłącznie czystych i suchych przyborów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Opakowanie produktu podlega segregacji i jest przeznaczone do recyklingu. Termin przydatności produktu w fabrycznie zamkniętym opakowaniu to 24 miesiące od daty produkcji, zgodnie ze specyfikacją od producenta.

Receptura i dozowanie kompletnej mieszanki do lodów mlecznych:

LODY A LODY B GRANITA LODY SOFT
Mleko pełne 3000 ml 3000 ml 2500 ml 3900 ml
Śmietanka 200 g - 500 g 150 g
LatteLatte 1250 g 1250 g 1250 g 1250 g

Wartość odżywcza mieszanki bazowej do lodów mlecznych:

Przybliżona wartość odżywcza w 100 gramach produktu:
Wartość energetyczna 1910 kJ / 454 kcal
Tłuszcz 14.0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 12.0 g
Węglowodany 75.0 g
w tym cukry 67.0 g
Białko 6.0 g
Błonnik 0.4 g
Sól 0.29 g

Ostrzeżenia i informacje dodatkowe:

Produkt do użytku profesjonalnego.

Produkt bezglutenowy.

Producent: Babbi

Dystrybutor: Sempre Group

Kraj produkcji: wyprodukowano we Włoszech.

Szczegóły produktu