AIR MAT Mata perforowana do pieczenia wzór ecler  ECL20 60x40 cm Pavoni
  • AIR MAT Mata perforowana do pieczenia wzór ecler  ECL20 60x40 cm Pavoni
  • AIR MAT Mata perforowana do pieczenia wzór ecler  ECL20 60x40 cm Pavoni

AIR MAT 38,5x28,5 cm Mata perforowana do pieczenia FOROSIL43 Pavoni

PAVONI71

97,00 zł
Brutto

Stawka VAT: 23.00%

W magazynie: 18

Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

favorite_border favorite
Opis

Mikroperforowana i nieprzywierająca mata silikonowa. Mikro-otwory ułatwiają optymalną dystrybucję ciepła i umożliwiają doskonałe pieczenie produktu. 

Mata 385 x 285 mm

Zastosowanie

1. Umieść matę na blasze

2. Nanieś ciasto

3. Upiecz

Mata nadaje się cięcia.

Kolor: ceglany

Szczegóły produktu
PAVONI71
18 Przedmioty
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Sempre Group Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Indeks: SILIKOMART499

Marka: SILIKOMART

dł. 422 x szer. 352 x wys. 8 mm TAPIS ROULADE 01 Silikomart - forma silikonowa z rantem do wypieku rolady biszkoptowej

favorite_border favorite

Tapis Roulade to seria form silikonowych z rantem przeznaczonych do wypieku rolady biszkoptowej. Uniwersalna mata silikonowa z rantem do pieczenia i odlewania mas cukierniczych. Tapis Roulade 01 to prostokątna mata silikonowa o wymiarach dł. 422 x szer. 352 x wys. 8 mm.

Cena 103,50 zł
Więcej
Dostępną ilość sprawdzisz w szczegółach produktu!

Indeks: SEMPRE39

Marka: BARBARA LUIJCKX

200 g POSYPKA LEMON BARBARA DECOR dekoracyjne zielone wiórki z białej czekolady 9 x 5 mm (produkt konfekcjonowany)

favorite_border favorite

Dekoracyjna posypka czekoladowa w formie drobnych wiórków o uniwersalnym zastosowaniu w cukiernictwie.

Cena 29,00 zł

14,50 zł / 100 g

Więcej
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Indeks: LUBECA57

Marka: LUBECA

op. 1 kg Biała czekolada o zaw. 33% kakao - Lubeca - czekolada cukiernicza w kaletkach - nr. kat. 776

favorite_border favorite

Kremowa biała czekolada o zrównoważonej słodyczy i wysokiej płynności. Idealna do powlekania draży i glazurowania wyrobów cukierniczych. Biała czekolada łatwo łączy się z barwnikami spożywczymi rozpuszczalnymi w tłuszczu, co pozwala na tworzenie kolorowych pralin i dekoracji czekoladowych.

Cena 108,00 zł

108,00 zł / 1 kg

Więcej
DOSTĘPNĄ ILOŚĆ SPRAWDZISZ W SZCZEGÓŁACH PRODUKTU