30 szt. RĘKAWY CUKIERNICZE 30 CM 10A09925 TALA jednorazowe worki cukiernicze - transparentne
Wytrzymałe i pojemne rękawy cukiernicze jednorazowego użytku o szerokim zastosowaniu w cukiernictwie i gastronomii.
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Szukaj
Opis produktu
Narodziny perły są naprawdę cudownym wydarzeniem. Jedna z najbardziej cenionych przyrodniczych tajemnic.Symbol doskonałości elegancji i wyrafinowania. Nominuj swój deser do dekoracji kaskadą pereł. Forma silikonowa pozwala uzyskać 228 mini biżuterii w kształcie pereł, 0,75 ml każda. Z cukru, czekolady lub galaretki takie MINI PEARL dodadzą nieprzeciętnej ceny każdej recepturze.
Wymiary: wys 6,30 mm O7
Pojemność: 228 ml x 0,75 = 399 ml
Formy Silikomartu charakteryzują się wyjątkową uniwersalnością. Nadają się do piekarników, lodówek i zamrażarek. Mogą być stosowane w szerokim zakresie temperatur od -60 ° C do + 230 ° C Elastyczność umożliwia wyginanie ich w wiele stron. Wszystkie formy Silikomartu można myć w zmywarce z gwarancją częstego ich stosowania .
Silikomart łączy umiejętnie w swoich produktach wszystkie cechy designu, jakości i poręczności.
Szczegóły produktu
30 szt. RĘKAWY CUKIERNICZE 30 CM 10A09925 TALA jednorazowe worki cukiernicze - transparentne
Wytrzymałe i pojemne rękawy cukiernicze jednorazowego użytku o szerokim zastosowaniu w cukiernictwie i gastronomii.
Innowacyjny zestaw do tworzenia trójwymiarowych monoporcji i deserów mrożonych. W zestawie znajduje się biała forma silikonowa do tworzenia podstawy deseru, transparentna forma silikonowa do wypełniania oraz taca z tworzywa do mrożenia.
Prażynka, czyli drobne kawałki ciasteczek „crepes dentelle”, zaprojektowane dla uzyskania chrupiącej tekstury w wyrobach cukierniczych. Przeznaczone do łączenia z czekoladą, pastami orzechowymi i nadzieniami.
Wystąpił błąd, sprawdź szczegóły poniżej